| anonim_4396 a întrebat:

ma poate cineva ajuta cu driverele la tableta asta ESSENTIELB PC'TAB 1002-2?
Cine mi-a facut-o cadou o actualizato la windows 10
si sau pierdut driverele :v
I-am pus din nou windows 8.1, am instalat driverele cu driver easy pro... dar... inca tot ii lipsesc niste drivere :v
Ma puteti ajuta sa instalez driverele pentru audio, bluetooth, touchpad, si jack audio 3, 5 mm? va rog ggg :/
Va pot lasa sa mi-o controlati cu teamviewer, pot face screenshots si sa le urc pe imgur, clipuri video etc.

Am incercat sa instalez driverele pentru bluetooth de pe site-ul asta http://www.driverscape.com/......ies/265174 dar :/ nu au mers :( sau poate ca nu am stiut eu cum sa le instalez...

DAU FUNDA LA CARE MA AJUTA CEL MAI MULT!

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Cauta pe net driverpack instaleaza l si stai cu ochii pe el iti alegi driwerele si dai next. Ai grija sa pui pe modul expert ca sa vezi driverele si alte software pe care le poate instala cum ar fi opera sau cromium. Iti gaseste suta la suta toate driverele.