| Zacase a întrebat:

Stie cineva cat ar costa un sistem OptiPlex 740 Enhanced cu urmatoarele compenente:
-Procesor: AMD Athlon 64 X2 5400B
-Placa video: GeForce 6150 LE
-Placa de baza: 0YP806 (Socket M2 )
-RAM: 4GB DDR2
-Hard: 250 GB
-Fara sistem de operare instalat (deocamdata ruleaza pe el windows 8.1 enterprise trial)

Doresc sa achizitionez un sistem nou mai performant, dar si acesta e luat prea de curand (4 luni, eh... daca d-abia acum fac rost de bani) si la 650 lei...

1 răspuns:
| David_Laurentiu_1960 a răspuns:

Nu stiu cat face configuratia asta, dar tine cont ca la ora actuala se gasesc laptop-uri mai puternice la 900 de lei pe toate drumurile. Ca sa vinzi ce ai tu, trebuie sa gasesti vreun naiv (ca sa nu zic fraier), sau sa ceri un pret derizoriu care sa tenteze pe cineva. Bafta!