| Vladutz01 a întrebat:

Cam cat valoreaza pc-ul meu:

Placa de baza motherboard P5VD2-MX.

Procesor:Intel pentium 4 3. 0Ghz socket 775,

hard disk de 80GB, memorie RAM 2 placute:prima de 2GB iar cea dea doua de 512, sursa de 430W. si un dvd writter LG dvd multi recorder. placa video Asus geforce 6200 turbocache ddr2 256 ram.

Sistem de operare windows 7 enterprise merge bine pe win7 deoarece am cumparat 2 gb de ram...Dau funda pentru un raspuns bun

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Care componenta crezi ca face mai mult?
carcasa=50lei
sursa=50lei
dvd writer=50lei
placa de baza 50 lei
placa video=50lei
procesor=50-100lei
memorie50lei
hard disk=50lei

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Este slabut.Eu cred ca 350-400lei.

| tr3ig a răspuns:

Taken poti sa o ei in brate de acum, daca hardu este pe ata costa vreo 2 milioanewinking si are sansa mare sa il vanda la bucata

| tr3ig a răspuns:

Placa de baza P5VD2-MX = 110 lei
Intel pentium 4 3. 0Ghz socket 775 = 106 lei
hard disk de 80GB = 150lei
prima de 2GB = 116 lei
cea dea doua de 512 = 30lei
sursa de 430W = 48lei
vd writter LG dvd multi recorder = 98lei
placa video Asus geforce 6200 turbocache ddr2 256 ram = 100 - 150 lei.

daca il vinzi pe bucati si gasesti cui sa il vinzi faci ceva banuti daca nu maxim 4 mil

| Vladutz01 explică (pentru tr3ig):

MErsi mult pentru raspuns iti dadeam funda dar i-am dat lui taken chiar ai dreptate cu rami ca atat am dat pe ei sunt maxide un an jumatate...

| tr3ig a răspuns (pentru Vladutz01):

Stai calm, ca nu ma intereseaza fundelewinking nu am ce face cu elewinking vreau doar sa te ajutwinkingwinkingwinking, taken este un copilas care isi da si el cu parerea fara sa consulte piatawinking