| Cristian_Cristi_1986 a întrebat:

stie cineva programe gen Xilisoft Video Converter care se misca repede pentru a pune o subtitrare pe un film, adica
sa-l fac hardsubbed, pentru al pune pe un stik si sa-l vizionez pe un tv care nu mareste subtitraile.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

IN jur de 30 de minute dureaza sa bagi subtitrarea in film cu virtual dub. Mai poti folosi AviSubtitler, GOM Encoder, sau media subtitler care mi se pare chiar mai bun decat virtual dub.

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Srt to sssa, sub to sa, subtitle 2_4, si virtual dub eu le folosesc pe toate ca sa pot pune mai repede subtitrarea in virtual dub.

| Cristian_Cristi_1986 explică (pentru MihaiNicu23):

Eu vreau subtitrarea s-o bag direct in film si sa fie hardsubbed dupa, pentru ca sa-l pun pe un stik.

| Cristian_Cristi_1986 explică (pentru MihaiNicu23):

Mihai, am descoperit AVIAddxSubs, face subtitrarile in maxim 20 de secunde pentru principalele formate video si este simplu de folosit.

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru Cristian_Cristi_1986):

Foarte bine.