| Alexul99 a întrebat:

stiti ceva metode de a face bani pe net? Acum cateva zile mi-am facut un card si un cont de paypal si ma gandeam ca ar fi super sa pot sa scot si niste bani de buzunar cu ocazia asta...deci stiti ceva metode? sa nu fie fake-uri sau ceva. vreau sa imi spuneti din propria experienta, daca ati reusit sa scoateti banii etc... p.s. am auzit ca sunt programe care se folosesc de resursele pc-ului tau contra unor sume de bani, am pc-ul destul de bun deci se poate si asa.
Ofer fundita, multumesc.

8 răspunsuri:
| spinualex a răspuns:

Incearca pe youtube.

| Eastwood a răspuns:

Ai putea castiga dar doar prin YouTube, se mai fac reclame cum ca ai primi 100$, iar tu nu ai nimic de facut decat sa ajuti niste oameni, nu stiu cat de adevarat este. Dar prin YouTube castigi sigur, dar trebuie sa fie cat de cat popular canalul tau, la fel si videoclipurile, interesante, etc.

| Decicumzici a răspuns:

Din hacking ies cei mai multi tongue glumesc xD adica hackuiesti retele si criptezi fisiere contra sumei de bani laughing lel, glumesc xD

| GabiSpartanul a răspuns:

Ai putea incerca cu SliceThePie. Trebuie doar sa comentezi muzica si sa dai comentarii originale

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| CPAElites a răspuns:

Http://bit.ly/1hUkz6c
http://bit.ly/1rt8kKz
http://bit.ly/1icvcqu
Cauta site-uri Pay Per Install / CPA /Pay Per Download;)
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Video chat.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Videochat