| Canndii a întrebat:

Salut TPU
URGENT happy
deci, am resetat iPhone-ul pentru ca avea memoria plina si acum cand am vrut sa ma cinectez la contul iCloud mi-a cerut un cod de confirmare dar nu am primit nimic si cand am selectat sa ma apeleze au spus ca au fost trimise prea multe coduri si nu stiu mai ce si sa incerc mai tarziu.
Cam cat de tarziu este acest tarziu? happy

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Codurile de confirmare ti se trimit prin e-mail, la adresa atasata contului iCloud.

Cu o zi dupa ultima incercare imtrii in contul tau de mail atasat lui iCloud, de pe calculator.
Cand vei cere codul de confirmare, acolo vei gasi mail-ul in maxim cateva minute.