| Anixod a întrebat:

Vin cu o intrebare noua.
Recent mi-am cumparat o consola PS3 (Slim) care are versiunea din fabrica 3.72.
Este vreo cale de ai face jailbreak fara sa apelez la E3 Flasher? (pentru cei care stiu ce este)...Sau daca stiti un service (preferabil in sectorul 3) sau ceva care sa-l downgradeze la 3.55 folosind (sau nu) un E3 Flasher de-al lor?
Sunt nou in chestia asta, as dori un ghid pas cu pas daca se poate.
Multumesc!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu se poate. Tot ce e peste 3.55 nu se poate moda, daca se poate moda hardware, cu flasher.