| Danyel129 a întrebat:

Voi ce aplicatii folositi pe android?

9 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu prea multe.

Chestionare auto, Pou şi Shazam.

| whitegirl7st a răspuns:

Lanterna,fruit ninja,NFS Shift,Assasin Creed Revelation,Facebook,Grow, Jetpack Joyride, Pou, Hungry Shark, Plants vs Zombies

| ghostrieder a răspuns:

Salut!
1. Shazam ( este foarte bun imi gaseste orice melodie)
2.Music Maniac (foarte bun imi gaseste melodia si o pot Downloada
3. Team Viewer ( daca vreau sa umblu pe PC meu. Deasemenea ma pot juca Metin2 laughing )
4. Youtube
5. Chrome
6. Facebook
7 Facebook Messenger
8 Play Music ( tot de Muzica )
Poti Cauta Mai Multe pe "Play Store " sau in romana " Magazin Play"!
Bafta!

| SonicAndrei a răspuns:

Majoritatea jocuri. Dau câteva exemple, nu le spun pe toate:
Pou, NFS Most Wanted, Asphalt 7 (OK, încă nu îl am), Hungry Shark Evolution, Subway Surfers, Temple Run 2 (mai este OZ), Pocket Tanks, Talking Tom/Ben..., Yahoo Mail și altele.

Le poți încerca pe toate de pe Google Play dacă telefonul/tableta ta îți permite asta.

| al3xander a răspuns:

Facebook, twitter, skype, yahoo messenger, mxplayer (pentru filme), vlc player (pentru muzica), aplicatii pentru GPS (sygic, iGo si navigon), shazam, firefox (pentru internet), equalizer (egalizator pentru android) si cateva jocuri (angry birds, sudoku, fruit ninja, candy crush).

| suMRed34 a răspuns:

O multime de jocuri de pe Magazin Play cum ar fi Pou,Megapolis, Sims. Iar aplicatii Dictionare, Whatsup, Shazam, Facebook etc.

| Knowledge a răspuns:

Minecraft PE, Fruit Ninja, Need for Speed

| thewomaninwhite a răspuns:

Eu am youtube, stradivariu, h&m, pull and bear, cool tv, facebook messenger etc.

| Mosoglu_Vladimir_1981 a răspuns:

Aici niste aplicatii utile pentru marirea productivitatii,
http://inbors.com/10-cele-mai-productive-aplicatii-pentru-android/