| vladlove123 a întrebat:

voi ce v-a jucati pe calculator? Ce jocuri smechere stiti

?

Pc : 4 gb ram

win 7, Intel core 2 duo, placa video 1gb

Funda

8 răspunsuri:
| problemelamate a răspuns:

-Mafia 2
-Nfs most wanted 2013
-Gta IV
-Assasin creed
(daca esti cu grafica buna)
Sau
Minecraft
sau samp daca vr sa ai mereu ce face

| Lucifer1974 a răspuns:

Mafia 2, Nfs, Gta san andreas, Minecraft, Asasin cred, Dead space, Starforge. FUNDA?

| IulianAlexe a răspuns:

Euro truck simulator 2, Nfs most wanted, Nfs pro street, Nfs hot pursuit 2010
funda? big grin

| Marius_Pana_1978 a răspuns:

Far cry 4

| Stefan_Stoenoiu_1993 a răspuns:

Call of duty 4, Battefield 3, Gta 4,, Hitman, Max peyne 3, Oultlast, GTA SAN ANDREAS, Cs go, Neibourg from hell 1, Delta Force black hawn dawn, Postal 2 si 3, Unterned, Warcraft 3, Dota, LOL, SI ALTE JOCURI, daca stiii sa le instalezi o sa-ti mearga toate ca le-am avut si inca mai am din ele si eu, Si il am la fel de bun ca al tau, sper ca te-am ajutat.

| дηÐяЄүßя؃ℓØ a răspuns:

Miniclip

| Lavinia4you a răspuns:

Buna vladlove, jocuri smechere gasesti pe http://jocurismechere.com/