| ChiritaGabriel a întrebat:

Ce jocuri smechere stiti sa mearga pe un PC cu 2 Gb ram, procesor Intel celeron 2cpu de 2.6 si placa video Intel hd graphics de 1 gb?

Răspuns Câştigător
| Adelin20 a răspuns:

Outlast, Far cry 3, Fifa 12, Mafia 2, GTA San Andreas, BioShock, Minecraft, Battlefield 2, Counter Strike: GO, Just Cause 2. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mario

| lBroken69 a răspuns:

Eşti ca şi fript.
Pot exista 1000 de jocuri care să îţi meargă, dar tu dacă ai placa video Intel Hd Graphics, o poţi arunca la gunoi.
Pe placa ta video nu prea merg jocurile, sau dacă merg, nu merg bine.
Schimbă-ţi placa video.