| z0zole a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un xBox 360 slim de pe eMag la 900 de lei. Ce ziceti se merita? Se poate moda?

6 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Se poate. dar nu-l moda. Eu l-am modat pe al meu si dupa 1 an de la modare s-a stricat pur si simplu. Si nu mai e bun de nimic.

| IulianP a răspuns:

Despre asta este vorba? http://bit.ly/H8xQJ1 Daca da, vezi ca are doar 4 GB spatiu de stocare.
Despre modare, nu stiu ce sa-ti zic, vezi si tu aici: http://www.consolegames.ro/......i-console/

| Incoerent a răspuns:

Au preturi bune si ce comanzi aia primesti. Recomand. De 100 de ori mai bun ca okazii.

| z0zole explică (pentru Ambassaderåd):

Da. Dar daca nu il modez nu imi permit sa imi cumpar jocurile si degeaba il mai am.

| z0zole explică (pentru IulianP):

Da. Are doar 4Gb dar nu imi ajuta la nimic nici aia pentru ca eu ma joc pe dvd-uri. Ar fi mai Ok sa imi cumpar unu cu hard mai mare? Dami niste sfaturi te rog. Se merita mai mult un ps3?

| andreiask a răspuns:

Daca il modezi, pierzi garantia. Din cate stiu eu, la modare, se demonteaza pentru a se lipi un cip. Demontare= pierderea garantiei