| Turcanu_Sergiu_Ionutz_1990 a întrebat:

Care este cea mai buna metoda prin care se poate moda o consola Xbox 360 slim?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Sper ca nu visezi sa il modezi acasa.
Sunt 2 metode, ambele sunt bune. Modare LT(jocuri de pe DVD) sau modare RGH(jocuri de pe stick/hdd extern/hdd intern).

| Turcanu_Sergiu_Ionutz_1990 explică (pentru sltlp):

Nici nu ma gandeasc la asta... Ma gandeam ca fiecare metoda are cate un + si un -... Gen rrod sau ceva de genu.

| sltlp a răspuns (pentru Turcanu_Sergiu_Ionutz_1990):

Rrod are alte cauze, nu tine de modare. Ideea e ca e bine sa alegi modarea care e cea mai ok pentru tine. preturi http://modez-console.ro/oferta-servicii-modare-console