| Gabriel_Florin_1993 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un set de boxe, si nu am prea multe cunostinte in legatura cu puterea etc.

Le folosesc afara, buget 650 lei +, - 100 lei.

http://www.electronic-star.ro/Ibiza-DP-235N-25cm-10-set- activ-USB-MP3-600W-RMS_i39265.htm sunt bune?
Imi puteti face recomandari in bugetul dat, dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Atunci mai scoate inca atatia bani si vei putea face si discoteca in curte! happy Cat ai tu nu-ti ajunge!

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Linkul dat de tine da eroare la pagina! Pentru ce vei folosi boxele? pc, masina etc?

| K0sti a răspuns:

Pai ia pune mana si citeste, ca sa ai cunostinte!

| Gabriel_Florin_1993 explică (pentru K0sti):

Daca doresti, sa ma ajuti cu un raspuns, iti sunt recunoscator daca nu salut!

| Gabriel_Florin_1993 explică (pentru lpavel):

Vreau sa le folosesc pentru exterior( la tara ), contectate la pc si cu stick usb!

| lpavel a răspuns (pentru Gabriel_Florin_1993):

Cu stick usb NU am gasit, dar daca il conectezi la un pc de ce ai avea nevoie de stick? :) Apoi la banii care-i dispui nu poti lua sau cel putin eu nu am gasit unul mai bun ca asta :
http://www.altex.ro/boxe-logitech-z533-2-1-60w-negru
Eu zic ca asta e destul de bun, sa nu mai vorbesc de marca... Bafta!

| Gabriel_Florin_1993 explică (pentru lpavel):

Am un sistem 5.1 de la Genius, nu prea mai sunt multumit de el, vreau ceva mai mare, sa se auda mai bine.