| agentclanc21 a întrebat:

Vreau sa imi I-au un telefon, dar nu stiu pe care sa il I-au dintre Samung Galaxy Express 2 sau Samsung Galaxy S4 Mini. Va rog sa imi dati un sfat, sa si explicate de ce sau daca aveti alte idei spuneti-mi. Telefonul sa fie cam la acelasi pret ca acestea.

Răspuns Câştigător
| EdyBoss07 a răspuns:

Prietene este o aplicatie in play store numita versus acolo iti vor aparea dos locuri libere si poti compara telefoanele ca sa vezi cu ce e mai bun unu ca altul

2 răspunsuri:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Express 2 este perfect, este si mai ieftin, si mai bun, eu il am de 5 zile, si sunt foarte multumit de el, ia-l cu incredere!