| Popescu_Adrian_1993_UhKl a întrebat:

vreau sa imi iau un laptop de gaming, am ales unul se numeste ASUS Tuf FX505DT si vreau sa stiu cam in cate fps duce cs go si gfa v.

3 răspunsuri:
| SakedPOWER a răspuns:

Cs go trece de 200 fps
Pe Gta trece de 100-200 fps

| denisTiky a răspuns:

E bun, nu pot sa iti spun eu cate fps-uri vei avea exact, poti cauta eventual un video pe Youtube si sa vezi cat poti sa ai dar oricum te vei putea juca lejer cam tot ce vrei pe el.

| sayWhaaat a răspuns:

Nu duce jocuri noi pe setari high sau ultra, doar pe low si medium, dar poti sa joci si cs go si gta 5 pe el fara probleme.