| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un monitor, ca sa conectez un ps4 la el, o sa imi iau un monitor cu port dvi si un adaptor dvi-hdmi, problema este ca eu cand am luat hdmiul, l-am luat strict pentru ps. Adica scria pe el ca e pentru playstation. Credeti ca va merge?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Eu nuinteleg de ce nu iti ei monitor cu port dvi si hdmi lul, is destule. Asa nu te incurci cu adaptorul lu peste care ar putea sau nu sa mearga.
https://www.emag.ro/......priceasc/c

| aumih16 a răspuns:

Pai sa contectezi un ps4 la el! il poti face si cu un televizor! nu ai nevoie de monitor! dar asta daca ai televizor in camera ta! altfel nu se poate!