| EX_AL_2002 a întrebat:

Vreau sa incarc ringtone-uri facute de mine pe ZEDGE, dar imi spune de fiecare data cand incarc o melodie imi spune ca este o problema de copyright. Cum fac sa nu imi mai apara problema aceea si sa pot sa incarc ringtone-uri?!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu

| Ambrose7 a răspuns:

O să încerc şi eu să încarc un ringtone să văd dacă am acces şi îţi dau un răspuns.
În orice caz, încearcă să te uiţi prin setări, poate ai ceva legat de copyright activat şi d-aia n-ai acces la upload, idk. laughing

| sorinake a răspuns:

Daca ringtonul are la baza o melodie asupra careia nu ai drepturi de autor zedge o recunoaste automat si iti interzice publicarea lui.

Am patit-o si eu cand am urcat "decupaje" din melodii populare pe internet mai ales din muzica internationala. Cele romanesti, nefiind baza de date atat de vasta, le recunoaste mai rar happy

| DarinFlores a răspuns:

ZEDGE também é muito bom, mas muito rígido, então escolhi sonido para whatsapp em https://sonidosmp3gratis.net e achei muito bom.