| Michael96 a întrebat:

Am si eu o problema si daca puteti sa ma ajutati va rog sa ma ajutati!
De cate ori incarc un videoclip pe youtube si apas pe el sa il vad mi se adauga la vizionari de fiecare data cand vreau sa il vizionez si videoul nu a fost vizionat de cat de mine si nu stiu ce trebuie sa fac!sad

1 răspuns:
| Ale6197 a răspuns:

Hey thinking e cam intortocheata intrebarea si nu prea am inteles la ce te referi. Dar daca vrei sa vezi numarul de vizionari la videoclipul tau, fara sa intri pe el ca sa se mai adauge, acolo sus in dreapta unde scrie numele tau de cont ai niste sagetute si daca dai acolo si pui pe urma pe fereastra,, Videoclipuri '' iti apar videoclipurile tale cu numarul de vizionari. Si in dreapta fiecarei pictograme de la videoclip poti da click pe nr de vizionari si iti apare o statistica.