| ionutmihai21 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un televizor pana-n 1000 de lei si am vazut multe modele, nu stiu ce sa imi iau.
Poate ma ajutati.
Vreau sa aiba Youtube, wifi integrat, sa pot viziona filme online, diagonala de minim 81 cm si ca programele sa le pot viziona full hd.

4 răspunsuri:
| AlexStefan1 a răspuns:

Vezi PC garage, Flanco, Emag si daca e cauta si tu pe la reduceri, ceri cam multe pentru 1000 lei.

| Mosic_Adrian_1994 a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/......u-full-hd/ cam asta ar fi singura optiune in opinia mea. Sper ca te-am ajutat

| CatalinAdrr a răspuns:

Men eu am un tv de la Smart tech de 120 cm la 10 milioane cu YouTube

| Maria_Maria_1996_8IiC a răspuns:

De pe eMAG 800 lei diagonala82 cm wellington