| Robyyyy96 a întrebat:

Sallut! Vreau sa imi cumpar un telefon mobil si nu stiu ce sa aleg. Poate ma ajutati voi! Vreau sa aiba touch screen, wifi si sa fie pana in 700 lei.

Răspuns Câştigător
| ciupyx a răspuns:

Uite aici niste sugestii de telefoane care au specificatiile tale:
http://bit.ly/sugestii-telefon. Dintre astea ti-as recomanda LG-ul: http://bit.ly/telefon-LG

7 răspunsuri:
| elvira80 a răspuns:

Buna. Reusite ca si performante si accesibile ca si pret sunt cele de la Samsung: Galaxy Fit S5670 si SAMSUNG I5500. O trecere pe la magazinele specializate nu ar strica. Succes!

| Andrei_3853 a răspuns:

Samsung Galaxy MINI,Samsung Galaxy FIT, Samsung Galaxy GIO,HTC EXPLORER, LG optimus ONE, Samsung Galaxy Y sau Galaxy ACE care e putin mai scump sau HTC Wildfire.Au WI-FI, touch-screen, is de calitate...

| Ildiz a răspuns:

Nokia 5800

| Lexon a răspuns:

Sa fie QWERTY, sa fie Android, sa fie Samsung, sa fie de la eMAG. Intra, seteaza filtrele si sigur vei gasi unul, doar unul - telefonul tau!

| Aniiix a răspuns:

Eu mi-am luat de curand un Samsung Galaxy 550, sunt foarte multumita de el. L-am vazut prima data pe net, pe cel.ro sau pe telefonultau.net[ceva de genu`hee hee] si era in jur de 400 si ceva de lei. Eu l-am cumparat de la Euro-Gsm, cu 400 si ceva de lei, tinand cont ca am avut cateva telefoane care au valorat cam 180 de lei si mi-au dat reducere cu ele. Te poti uita pe net sa-l veziwinking [Funda? blushing]

| RazorrozaR a răspuns:

La 700 de lei eu iti recomand LG Optimus One care daca nu ma insel a fost ales cel mai bun smartphone sub 10 milioane si eu sunt SUPER multumit cu el avand in vedere ca mi l'am luat cu 600 de lei.

| mihaimmm18 a răspuns:

Eu am un Samsung star II din noiembrie 2011: touch screen, wifi, camera 3.2 mp, se misca foarte usor si sunt foarte multumit de el. pret 360 lei la altexwinking