| s1ge123 a întrebat:

Vreau sa imi iau un televizor LED, Samsung sau LG pana in 1100 ron nu conteaza daca este samrt dar sa fie full hd, diagonala de 80, 81 Cm Si sa aiba functii tari. Ce mi-ati recomanda? Poate stiti unu smart ca nu strica laughing dau funda! Si va multumesc!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Hei! Iti recomand acest smart tv : http://www.pcgarage.ro/......u-full-hd/

Chiar daca depasteste cu 100 lei bugetul tau, iti spun din propria experienta ca este cea mai buna alegere! Il detin si eu, iar calitatea filmelor fie ca vrei sa le vizionezi de pe un stick sau de pe receiver, calitatea este ireprosabila! Sunetul este unul de calitate, are 2 difuzoare a cate 10W putere fiecare! TV-ul are o memorie interna de 4gb, asa ca iti poti descarca si aplicatii de pe el ( deezer, jocuri, multimedia )
Il poti conecta la internet cu un cablu, poti urmari clipuri pe youtube la calitate 1080p fara sa sacadeze. Adevarat, navigarea pe internet nu este una tocmai rapida paginile web nu se incarca la fel de fluent ca si pe un PC, dar la 1200 lei, deja Tv-ul ofera mult prea multe beneficii decat alte TV-uri la acelasi pret, daca care din pacate nu sunt smart-uri.
Daca mai vrei informatii despre aces TV, nu ezita sa dai reply acestui raspuns.

Bafta!

| BTWIN a răspuns:

Nu o sa gasesti decat poate de black friday asa ceva in banii aia...

| valy_9268 a răspuns:

Ori LG ori Samsung, sunt cele mai bune