| dumitru900 a întrebat:

Zilele trecute mi-am luat sticla de protectie pentru Samsung galaxy s7 edge si acolo miau si montat-o!
Cand am ajuns acasa am observat ca pe ecran se apasa foarte greu si pe marginile edge trebuie sa depui forate mult eport ca sa se apese.Cand pun degetul pe ecran si apas in continuu simt ca sticla de protectie parca atinge ecranul adica nu e lipita bine, iar cateodata se aude un sunet in unele locuri de parca sar lipi si apoi dezlipi!
Vreau sa ma duc iar la magazin dar as vrea sa stiu daca mi-ar puteao schimba sau intoarcer banii? Plus la asta am si cecul

1 răspuns:
| crybaby220 a răspuns:

Hei! Am fost in situatia ta chiar recent. Depinde si unde ti-ai schimbat-o... mie una mi-a schimbat-o cu toate ca mi s-a spus ca e vina mea si nu era. Eu am asteptam mult timp pentru ca nu am avut drum, gen 3 saptamani si cu bonul mi-a schimbat-o. Deci asteapta-te sa fii invinovatit/a cand ajungi acolo, dar cel mai probabil o sa ti-o schimbe si nu cred ca o sa mai platesti. Nu sta mult ca incepe sa iti intre praf si o sa apesi si mai tare pe ecran si nu e bine.