| itsdaviddarius a întrebat:

am un iPhone 6 si azi am schimbat folia de protectie depe ecran, Am fost la un sevice autorizat si cand a pus folia a apasat foarte tare pe ecran si imi este frica sa nu se fii spart gelul din ecran..sau altceva. daca puteti sa imi spuneti daca apas pe ecran cu degetul foarte tare se poate sparge sau altceva?

Răspuns Câştigător
| IonutRM a răspuns:

Nu te speria... A apăsat pentru ca sa nu se formeze bule sub folie... Si nu are nimic telefonul, iPhone-ul e ce calitate deci stai liniștit. Daca touchscreenul merge perfect 100% n-are nimic.Stima!

1 răspuns: