| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, am o problema legata de oprirea pc-ului.
La inceput nu am avut aceasta problema, acum de un timp uneori(nu mereu, cam 1/3, 4 ) mi se intampla cand opresc pc-ul sa se opreasca si dupa 1/2 sec porneste singur daca uneori nu chiar instant.
Acum as vrea sa stiu care ar fi problema si daca poate sa afecteze cu ceva componentele...
Pe urma o problema mai am uneori cand il opresc imi da eroare de la windows(presupun), cand se opreste dintr-o data apare un fundal albastru si sincer sa fiu nu apuc sa vad ce scrie niciodata happy, dupa asta se porneste inapoi si imi spune ca a fost o problema si daca vreau sa dau check solution.

Răspuns Câştigător
| Casper5343235533tygha6344454 a răspuns:

Salut. Vezi sa nu fie butonul de pornire blocat ca altfel nu are cum sa iti porneasca singur

2 răspunsuri:
| Burcea_Valentin_1999 a răspuns:

Iti sugerez sa iti schimbi windowsul si daca asta nu merge este ceva din pc stricat / 1 ram etc

| K0sti a răspuns:

Sursa, placa de baza, Windows...la alegere!