| adbc a întrebat:

Am o problema legata de jocul "Metin2.ro" si nu stiu cum sa o rezolv. Am doua laptopuri unul Hp si unul IBM, si pe cel IBM merge. Pe cel Hp imi da o eroare dupa ce stau 1 minut 2 in joc, imi apare ecranul cu albastru si scrie ceva dar nu apuc sa vad. Am pe ele acelasi Windows (xp 3) si acelasi antivirus. Nod 32 Eset. Cum pot rezolva? (Funda)

4 răspunsuri:
| traxter a răspuns:

Iti da bluescreen. Dupa ce apare eroarea ramane blocat sau se restarteaza calculatorul?

| adbc explică (pentru traxter):

Se restarteaza. Am incercat si sa-l reinstalez.

| adbc explică (pentru traxter):

Se restarteaza

| adbc explică (pentru adbc):

Cauta-ma te rog la id "oprea_dany2008" daca vrei, pentru o comunicare mai rapida.