| Denis112341342 a întrebat:

Salut tuturor!
Am si eu o problema!
Am un cont de Google+ si vreau sa imi schimb numele!
Stiu unde sa dau l-am pus si cand dau salveaza imi scrie sub:
Modificat prea recent! Afla mai multe.
Dau pe afla mai multe si ma duce pe o pagina!
Si scrie asa:
Numele Contului Google și uzurparea identității
Restricții în privința numelui dvs. sunt puține, însă, pentru a împiedica trimiterea de spam și abuzurile, este posibil să impunem unele limitări în privința numelor, cum ar fi limitarea lungimii și a utilizării unor simboluri și caractere speciale. De asemenea, limităm frecvența cu care puteți modifica numele, iar anumite cuvinte și expresii nu sunt permise.

Nu induceți în eroare și nu derutați alte persoane pretinzând că sunteți altcineva sau că reprezentați o organizație, când acest lucru nu este adevărat. Dacă se constată că informațiile din pagina Despre mine uzurpă identitatea altcuiva, este posibil să pierdeți accesul la anumite produse Google, cum ar fi YouTube sau Google+.

Eu m-am gandit ca poate l-am modificat prea recent dar a trevut vreo luna... Si eu mai am un cont de Google+ si i-am schimbat numele de atatea ori si nu mi-a aratat nimic.
Stiti ceva ce are?
Dau funda celor care imi dai un raspuns corect.
Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti alt cont ca altcineva ti-o dat cred ca report sau ti-o luat numele de utilizator si ei numai iți pot da tot numele asta, ori schimba-l cu alt nume