| TNT a întrebat:

Mi-am modificat numele de la Facebook de cateva ori si acum imi zice ca nu il mai pot schimba. Pot face ceva in aceasta privinta? Cum imi pot schimba numele fara sa imi fac alt cont?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti poti schimba numele (nick name-ul)dar incearca maine (ai cateva incercari pe zi) Motivul este ca sunt multi care se inregistreaza si cauta si ei un nume ca tine si prioritate au noii veniti! Retine ca ai doar cateva incercari pe zi! Succes! (nu trebuie sa-ti faci alt cont)