| energia a întrebat:

Salut.

As vrea sa imi modific numele la contul de YT, insa imi spune ca a fost modificat prea recent.
Nu am mai modificat numele de jumatate de an si imi spune ca pot modifica numele de 3 ori la fiecare 90 de zile.

Ce as putea face in aceasta privinta? Oricum, tin sa mentionez ca nu e prima data cand am aceasta problema, insa, a trebuit sa astept aproape un an pentru a-mi schimba numele din nou.

1 răspuns:
| irina4219 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, dar nu stiu de ce. Tot ce poti sa faci e sa astepti mai mult timp si gata.