| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Astazi mi-am schimbat netul cu unul de la romtelecom clicknet si am primit si un telefon SIEMENS, iar cand incerc sa sun la orice numar, din oricare retea si chiar la cele disponibile pentru servicii robotul spune "Numar nealocat, pentru a afla numarul corect apelati 118932"
Ce se intampla, de ce nu pot apela? Mentionez ca de pe alt telefon pot apela pe cel de la romtelecom.
Dau funda cine imi spune un raspuns "serios".

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Poate trebuie activat, cel mai bine sa suni la romtelecom si sa ii intrebi pe ei.

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Pey nu merge sa sun nici la 1930, iar sa sun de pe mobil, ma arde mult la credit...

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Asa am patit si eu cand mi-am bagat netul...trebuie doar sa suni la 1930 si sa consulti reprezentantii si le spui care este problema si o rezolva ei...

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Nu suna de pe mobil.suna de pe fix si asa nici nu trebuie sa platesti nimichappy