| SerenaCRK a întrebat:

Problema la Romtelecom voce?
De cateva zile cand incerc sa sun de pe fix imi spune 'numar nealocat.sunati la bla.bla pentru a afla nrul corect', imi mai da si ocupat, si uneori pur si simplu nu suna.Ieri mergea sa sun la 1930, nu m-a pus in legatura cu vreun operator, a zis robotul ca sunt defectiuni pe cateva judete si incearca sa le remedieze.Azi cand sun la numerele Romtelecom imi spune la fel ca numar nealocat si uneori nu suna.Am incercat si de pe alte telefoane sa sun la ei, merge sa sun la deranjamente, dar la fel.nu ma pune in legatura cu niciun operator, zice iar robotul de problema.Deja sunt cam multe zile...Stiti un numar Romtelecom care te pune in legatura cu operatorul, sau aveti si voi problema asta? Internetul si Dolce merg bine, nu au nici o problema, doar fixul?!

1 răspuns:
| Helpeeer a răspuns:

Poate acel om are telefonul stricat...nu neaparat este vina tabig grinfunda?