| Adrian_Badea_1994 a întrebat:

Salut tuturor! Detin laptop aspire-7750g-2416g64mnkk. Un sfat ce sa imi cumpar ssd Samsung 850 EVO 2.5 120, sau Kingston SSDNow mS200 120GB mSATA. Si mai e si problema daca am slot Kingston. FUNDA!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu exista slot Kingston. ALa e slot msata, de ala nu stii daca ai. Si daca nu stii, ti-ai raspuns singur. MErgi pe evo 120gb.

| Adrian_Badea_1994 explică:

Ok, din cate stiu pot pune 2hard/ssd pe laptop dar am.vazut pe net ca pentru al.doilea locas nu e spatiu destul, de aia nu stiu dacca am locas pentru msata, si nu inteleg am sau nu te intreb?