| anonim_4396 a întrebat:

Salut, tuturor utilizatorilor de pe acest site!
As fi recunoscator daca m-ati putea ajuta cu raspunsul la urmatoarea intrerbare:
Daca am castile conectate prin fir la un telefon si am varsat apa pe casti, se intampla ceva cu telefonul?

Răspuns Câştigător
| Davidutz777 a răspuns:

Nu, nu are nicio legătură cu telefonul. in schimb căștile s-ar putea să se audă înfundat sau sa nu se mai audă deloc. i ale și stergele calumea cu o cârpă și poate o să îți meargă!

2 răspunsuri:
| lifit a răspuns:

Scoate-l repede!

| Katsune a răspuns:

Telefonul nu pateste nimic, dar ar fi bina sa scoti castile din telefon, si sa le stergi, ca poate nu s-or strica daca o iei din timp. la casti ma refer...