| Florin09fcsb a întrebat:

Un Pc cu următoarea configurație: procesor Amd athlon x2 255, 2gb ram, 3.1 ghz ( turbo până la 3.7 ), 320 gb memorie + placa video gygabite de 2 gb ram pe 128 biți, ce jocuri poate rula?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Doar din acelea online. ^_^

| wwbogdanMarian1998 a răspuns:

Pduce minecraft în 60 de FPS-uri altceva nu prea ai ce juca înafara de gta sana andreas și ets 2.

| BeaconPants a răspuns:

Eu cred ca iti merge pana si CS:GO, adica eu am un Procesor Intel Celeron de 2. 4Ghz, 2GB Ram si Placa video Geoforce GTX de 2gb si imi merge destul de bine.