| 26Mihai a întrebat:

Un televizor Samsung sau LG 4k full hd cu diagonala de 108 de cm care sa nu fie smart? Nu conteaza bugetul

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......tv-v9407/c

LG sau Samsung nu gasesc si ma asteptam sa nu existe decat smart de la ei

tin sa te anunt ca la sub 55" (140cm) 4k-ul NU merita nici cat negru sub unghie, din cauza ca pur si simplu nu se observa diferenta de rezolutie, chiar unii spun cel putin 65" - 165cm

| Panamax a răspuns:

Am eu o vechitura de vreo 2 ani fara smart, sta nefolosit il dau cu 3.000. 0000 Euro daca nu conteaza bugetul.

| 26Mihai explică (pentru Panamax):

L-as lua dar nu vreau la mana a doua