| Vasi32 a întrebat:

Unde pot găsi și eu niște căști pentru telefon cu microfon (dar să fie clasice, adică să nu fie cu dop)

3 răspunsuri:
| Anonimul1920 a răspuns:

Langa PPT in Podu.ROS pe parte-a stanga vreo 10 metri mai incolo. Ai un magazin cu orice fel de casti. Funda.

| SeraphimCastiel a răspuns:

Din ce am vazut in ultima vreme, la orice magazin Vodafone sunt disponibile o sumedenie de modele de casti pentru telefon, evident, pe net gasesti cel mai la indemana pe site-uri de genul olx sau lajumate, dar vezi sa fie noi, nu la mana a doua.

| napoleon16 a răspuns:

Salut cele mai bune casti sunt cele de iphone 6! se aud ff tare are bass sunt de calitate si nu au dop. Funda?