| Tudor_Daniel_1997 a întrebat:

voi ce ati alege dintre Samsung Galaxy S3 si iPhone 4s? vreau raspuns detaliat.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Iti recomand S3: android-ul este mult mai variat in aplicatii si mult mai "deschis", se comporta aproximativ ca un calculator. iPhone-ul (cu tot cu iOS-ul lui) este o fita, mult mai limitat si cu o interfata dupa parerea mea proasta.

3 răspunsuri:
| Andreea452 a răspuns:

Eu una te sfatuiesc sa iti iei Samsung Galaxy S3 deoarece iPhone 4s nu e asa de bun precum pare, dimpotriva iPhone 4s e trompeta laughing. Sper ca ti-am fost de ajutor happy. Funda?

| pisicuta2001r a răspuns:

Eu zic ca Samsung pentru ca toti prietenii mei au s4 si sunt foarte multumiti

| Tudor_Daniel_1997 explică:

Vreau mai multe detalii, ma refer la cine a avut ios si android pana acum.