| Queensisjdne a întrebat:

Salut, vreau ca de fiecare dată când fac un screenshot sa se salveze pe cardul din memoria telefonului, nu stiti cum sa selectez locația de stocare?

3 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Schimba locatia in setarile din camera telefonului, ar trebui sa se actualizeze si pentru screenshoturi. Despre ce telefon vorbim totusi?

| Queensisjdne explică (pentru andreutz):

Samsung galaxi a6 am schimbat si din setările camerei spațiul de stocare dar screenshoturile tot in memoria telefonului le face

| andreutz a răspuns (pentru Queensisjdne):

O varianta ar fi sa ii faci un,, root,, la telefon, dar e complicat ( adica nu il poti face tu acasa, trebuie mers la un service de telefoane) si in plus, nu e recomandat, apar instabilitati la sistemul de operare Android.