| Andrey_Fcsb_1996 a întrebat:

Salut,

Vreau sa deschid un server samp unic, bine gandit, caut 2 sau mai multi tehnicieni care se pot ocupa la instalare pluginuri, rezolvare buguri, mai precis sa construiasca un server dar nu de la 0, v-om lua un gm si il v-om modifica.

In schimbul muncii sale va fi platit cu bani si grad, functie pe server.

Pentru a va contacta va rog sa dati un reply sau sa trimiteti un mesaj privat cu un id de yahoo messenger, skype sau un numar de telefon eventual, de preferabil ar fi sa imi trimiteti un mesaj privat cu aceste date de contact pentru a pasta confidentialitate.

Doresc sa fiu contactat de numai oameni seriosi.

Va multumesc de intelegere, o zi buna va doresc in continuarea si va multumesc ca ati citit acest topic.

1 răspuns:
| CiPiCaO90014 a răspuns:

Salut Andrey, daca cauti Scripter sau un GM, eu te pot ajuta! Zimi Skype-ul tau sau contacteaza-ma tu : ionut.cilibiu1 P.S.Am 2 ani in Scripting si iti pot face si server free in cazul in care nu poti face rost de Host happy