| randomgui a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un telefon am un buget de 1000 de lei pot sa mai pun putin si m-am gandit ca cea mai buna optiune at fi Huawei p9 lite https://www.pcgarage.ro/......-4g-black/ Vreau sa stiu daca at fi ceva mai bun in acest pret DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ady1256 a răspuns:

Am sa-ti spun cateva aspecte pozitive si negative despre acest telefon...
Aspecte PRO :
- elegant
- performanta buna
- selfiuri aratoase
- baterie excelenta
- senzor de amprenta rapid
- pret foarte bun
- Android Nougrat la bord
Aspecte CONTRA :
- magnet de amprente
- doar 16gb de stocare
- poze putin arse
- ecran galbui
- filmare tremurata
Acestea ar fi aspectele pro si contra dupa parerea mea... Alegerea iti apartine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BRAVO! Felicitari pentru cea mai buna alegere facuta.E unul dintre cele mai bune la momentul actual.
happy