| AndreiFratean a întrebat:

Este compatibil
https://mediagalaxy.ro/......sim-black/ cu o cartele de la Digi Mobil?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Cartelele SIM de la orice furnizor de servicii de telefonie sunt compatibile cu orice telefon mobil, daca respectivul telefon nu este blocat intr-o anume retea. Cum tu vrei sa cumperi un telefon de pe Media Galaxy, in mod evident nu este blocat.

| AndreiFratean explică (pentru JackR):

Multumesc pentru raspuns! Mi s-a parut cel mai plauzibil asa ca l-am declarat castigator!

1 răspuns: