| ZebraGalbena a întrebat:

Salut, vreau sa imi dezactivez contul de Zonga dar cand vreau sa fac asta imi da mesajul asta:

"Contul tău nu poate fi șters deoarece ai unul din abonamentele Zonga Vodafone sau Zonga Vodafone Nelimitat. Prima dată trebuie să-ți închizi opțiunea de la Vodafone, apoi revino aici să iți ștergi contul"

Help pls

1 răspuns:
| Costelushel a răspuns:

Ai un abonament care iti ofera utilizare nelimitata a aplicatiei zonga, trebuie sa iti opresti abonamentul