| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut acum ceva timp cont pe Zonga si astazi mi-am adus aminte de el si mi-am descarcat aplicatia pe telefon, am presupus ca aplicatia e gratuita, asa cu era serviciul de pe desktop atunci cand mi-am facut contul. Eu am cartela la Vodafone si din cate am inteles asta imi ofera optiunea Full de la Zonga gratuita timp de 12 luni. Intrebarea mea este: la sfarsitul celor 12 luni pot sa o dezactivez? Nu vreau niciun cost in plus din cauza aplicatiei sau nu stiu ce datorie la Vodafone. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| RalucaZonga a răspuns:

Salut, Gabi!
Daca ai cartela Vodafone, Zonga Full este o optiune gratuita timp de 12 luni. Optiunea poate fi dezactivata dupa cele 12 luni daca nu vrei sa ai costuri suplimentare.
Pentru mai multe detalii, ne poti scrie pe feedback@zonga.ro