| adrian501234 a întrebat:

Vreau sa imi refac calculatorul, il am de ceva timp. Problema e ca se supraincalzea si il duceam de fiecare data la reparat la un prost, eu am fost oricum cel mai mare prost ca tot il duceam si imi stricam bani. Bun, tipul l-a facut sa se nu se mai incalzeasca atat de tare dar problema e cu calculatorul ca nu poate rula doar in safe-mode si daca vreau sa ruleze normal se tot incarca aia de la start-up si nu ma baga. Si inca o intrebare, daca as vrea sa ii schimb placa video, trebuie sa am un procesor anume cu care sa fie compatibila? Nu sunt expert si chiar nu stiu, as vrea sa ii schimb placa si procesorul incat sa mearga mai bine. Niste sfaturi va rog si putin ajutor? Imi puteti da niste sfaturi de niste placi si procesoare pentru pc-uri mai slabe, dar bune componentele?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Intri pe linkul asta ce ti-l las, dai clic pe : Configurator si vezi ce se potriveste pentru bugetul tau si pentru pc-ul tau!
http://www.caro.ro/

| marian37 a răspuns:

Caută specificaţiile pc-ului și arată-le... poate găsim o soluţie.