| RaiN47 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar niste casti in-ear/on-ear (nu conteaza asta). Am un buget de 130 de lei si sincer, nu prea stiu ce sa iau. straight face Vreau sa le iau pentru a asculta muzica, am gasit niste Skullcandy Ink'd 2 (109 lei), dar am vazut ca multe persoane din afara au o parere proasta despre castile Skullcandy si am gasit si niste Psyc Cappela cu foarte multe review-uri pozitive. Am vrut sa le comand pana am facut o comparatie intre pretul din afara si cel din Romania (Anglia - 7 lire= 40 de lei, iar cel din Romania este 99 lei). Ce-mi puteti recomanda la bugetul meu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa mai pui ceva bani si iti iei niste casti calumea. La 270 lei iti poti lua casti Sony tip DJ, extra bass, fara control telefon si bluetooth. Dar asculti de bubuie.

Sony MDR V55 este codul lor. Eu le-am luat la promotie din Flanco. Am dat 215 lei, dar acum costa mai mult si pretul difera in functie de culoare. Eu mi-am laut pe albastru, dar mi-e ciuda ca nu mi-am luat pe alb.

Mda, la pretul tau nu gasesti nimic calumea care sa aiba sunet clar.