| Tutuianu_Razvan_1999 a întrebat:

Salut vreau sa-mi iau de la upc net cu 9 euro ( optiunea pentru tineri, 100 mb/s si chestii ). problema e ca optiunea e pentru persoanele pana in 26 de ani si parintii mei au depasit aceasta varsta, si nu mai am surori/frati mai mari.
deci, daca am 16 ani, il pot face pe numele meu?
funda

2 răspunsuri:
| Doctor4Hell a răspuns:

Din cate stiu eu, nu..deabia dupa 18 esti considerat Adult. Pana atunci, esti considerat minor si nu se poate face contract.

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Trebuie sa aveti varsta minima de 18 ani si varsta maxima de 26 de ani. Sunt sigur ca aveti un var/verisoara/prieten de incredere.