| EuSiDoarAtat123 a întrebat:

Stiu ca este foarte,foarte,foaaarte prosteasca intrebarea.Dar e Craciunul si eu ma plictisesc.Ce as putea face? FUNDA pentru raspunsul care ma ajuta si vot la toate raspunsurile folositoarewinking
Sunt acasa cu parintii(nu am surori,frati),nu pot iesi in oras(adica oriunde afara) fiindca e urat, imediat ploua.M-am jucat un joc(asemanator cu monopoli cu parintii) dar ei se uita la TV acum.Nu vreau nici facebook,messenger, TPU....sau alte chestii pe calculator

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai la televizor cu ei.

| positivity a răspuns:

Uită-te la un film, sau citește o carte.
Sărbători fericite!

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru positivity):

Mersi Mult...Sarbatori fericite!

| Crucified a răspuns:

Citeste povesti de groazawinking

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Pai convingeti parintii sa va plimbati impreuna prin oras, pe unde sunt luminite aprinse, mergeti la patinoar sau la cinema`. bafta! Craciun fericit!

| NuTeCred a răspuns:

Cheama-ti prietenii la tine