| Adutzu2 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi iau un aspirator, dati-mi si mie niste sfaturi dintre cei care va pricepeti, de ce sa tin cont cand aleg unul ca sa fie bun? Ma refer la specificatii.
Multumesc!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sfat: dai un ban si atai in fata!
Cumpara-ti un aspirator profesional, care functioneaza si fara sac, dar si spala.
Costa de 4-5 ori mai scump, dar te tine o viata... happy

| gelu1970 a răspuns:

Depinde cati bani ai disponibili. daca nu e o problema pretul cumperi Miele.
eu de regula am cumparat BOSCH. cu sac. acum 8 ani am cumparat un BOSCH fara sac si l-am returnat dupa 12 ore. aspiratoarele fara sac nu trag bine. marca BOSCH m-a tinut 7 ani. sunt la al treilea BOSCH insa acesta e fabricat in polonia spre diferenta celorlalte ce erau fabricate in Germania.
tu cumpara cel ce consideri ca indeplineste cerintele tale.