| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-as face un cont nou pe TPU ce mi-ati spune,nu ma refer la "Dece ti-ai face un cont nou/?"
Vreau sa imi dati sfaturi de cum sa cresc,de la utitlizator jr. la senior,cum sa fac mai multe funde, ar fi greu, dar inseamna ceva pentru mine!

1 răspuns:
| ILoveTacos a răspuns:

Pai ca sa ajungi utilizator senior trebuie cred sa fii pe site de cel putin 10 zile inregistrata pe site si sa ai cel putin 100 de raspunsuri aprobate.(nu castigatoare)

O sa poti sa raportezi, sa votezi si sa trimiti mesaje private odata ce ajungi utilizator senior.Nu ai nevoie de funde ca sa ajungi utilizator senior, dar daca vrei sa castigi mai multe, da raspunsuri complete, fara sa fie luate de pe net si cu limbaj correct din punct de vedere gramatical.

Sper ca te-am ajutat, succes!