| clauss a întrebat:

In ce domeniu va pricepeti sa dati sfaturi, bune, rele, nu conteaza?

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Fiecare se pricepe la ceva mai bine ca altii, unii poate se pricep la tot cate putin. Dar noi dam sfaturi sau cel putin eu, chiar daca le consider folositoare si le dau gandindu-ma si sincer, poate nu sunt bune pentru respectiva/ul.Deci nu eu imi caracterizez sau notific sfaturile.Ptr ca fiecare le ia cum considera(bune sau rele). Dar ce conteaza este ca eu le dau sincer si cu spirit de experienta si raspundere.Nu pot sa zic exact in ce domeniu ma pricep, raspund unde pot, si cred ca sunt folositor.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In general dau sfaturi bune baietilor.La fete nu prea ma bag pentru ca acolo nu ma pricep.Haine,dragoste,unghii.Sunt cam depasita de subiectewhistling

| User a răspuns:

Sfaturi rele pot sa dau in orice domeniu... La sfaturi bune stau mai prost... laughing

| Cjay a răspuns:

In domeniul calculatoarelor ma pricep f mult + Dragoste si sex + Stiintza ( Informatii utile in generalhappy )