| Alexasssjos a întrebat:

Salut, vreau sa-mi iau un mouse de gaming si deja am gasit unul https://www.flanco.ro/mouse-gaming-redragon-cobra-fps-ne gru.html.

Vreau sa stiu daca il are cineva si sa-mi spuna si mie cum se descurca in jocuri mai.

Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Asta e foarte subiectiv manlaughing Eu am un mouse de 4800 dpi de la Marvo si imi place. Dar un amic bun ca e gamer hardcore spune ca se misca prea repede si pe sensibilitate minima si nu il poate folosilaughing

| Alexasssjos explică (pentru Wr3nch):

Ok, mersi o sa caut altul cu DPI mai mic

| Alexasssjos explică (pentru Wr3nch):

Ok mersi, o sa caut altul cu DPI mai mic